Všetko

Plesová sezóna 2020: prehľad plesov vo februári 2020

Plesová sezóna bola už tradične zahájená v historickej budove SNP Plesom v opere 11.januára a celý mesiac sa niesol v duchu zábavy a spoločenských udalostí. Ak ste však tieto premeškali, nezúfajte. Plesová sezóna ešte ani zďaleka nekončí. Svoje róby a plesové kabelky ešte neukladajte na spodok skrine! 

Bratislave a okolie

08.02.2020 – Prešporský bál, historická budova Slovenskej filharmónie Reduta, Bratislava

Dress code: black tie

Je jedným z top plesov na Slovensku, vstupenky vás môžu výjsť až na 330 eur za osobu. Vystúpia tu známe tváre ako Cigánski diabli či Metropolitný orchester Bratislava. Hlavným hosťom večera bude David Koller. Počas večera sa odovzdá aj Cena Júliusa Satinského – Bratislavská čučoriedka v kategóriách Idea – Počin a Osobnosť. Je určený hosťom z kultúrnej, politickej, vedeckej či  medicínskej oblasti.

Zdroj: www.presporskybal.sk

Trnava a okolie

14.02.2020 – Golfový ples 2020, Holiday Inn – Trnava

Dress code: black tie

Na deň zaľúbených vás počas tretieho ročníka Golfového plesu v Trnave budú čakať vystúpenia známych osobností ako Big Band Gustáva Broma alebo spevák Marián Greksa. Za vstupné zaplatíte 89 eur. Čaká na vás bohatá večera formou bufetových stolov a neobmedzená konzumácia alkoholických nápojov.

Nitra a okolie

8.2.2019 – Poľovnícky ples Nitra, PKO Nitra

SPZ Nitra poriada už 36. ročník Poľovníckeho plesu s kapelou Brilax. Na svoje si prídu milovníci bravčového čerstvého mäsa pretože práve tu sa bude podávať pečené prasiatko.

Vstupné: 45 eur

Trenčín a okolie

08.02.2020 – Swing Ples Burlesque edition, Kursalon, Trenčianske Teplice

Legendárny Swing Ples tentokrát v štýle burlesque. Pripravte sa na noc plnú atmosféry z nezabudnuteľnej éry 20. – 30.rokov. Kapela ako zo starých filmov, tanečné vystúpenia a noc plná lesku. Neváhajte a zúčastnite sa jedinečnej noci VIII. ročníka Swing plesu plného skvelého programu a nezabudnuteľných zážitkov.

Vstupné:49 eur

Žilina a okolie

15.02.2020 – RETRO PLES, Event House Žilina

Priatelia, tretí ročník bláznivého Retro plesu v Event House je tu! Pripravte sa na retro noc plnú zábavy, tentokrát v štýle rock´n´roll! Nechajte sa uniesť časom a oblečte si svoj najoriginálnejší retro outfit.

Vstupné: od 39 eur


Zdroj: www.zilincan.sk

Košice a okolie

21.02.2020 – Ples Košičanov, Kaviareň Slávia, Košice

Účinkujú tu známe osobnosti ako Sisa Sklovská či Štefan Skrúcaný. Košičania sa môžu tešiť na cimbálovku a bohaté stoly. Legendárna Kaviareň Slávia je zárukou exkluzivity a výnimočných zážitkov.

Banská Bystrica a okolie

29.02.2020 – Ples v Paláci – Hotel Palace, Sliač

Domáce i zahraničné kapely sa postarajú o fenomenálne zakončenie plesovej sezóny. Nenechajte si ujsť piaty ročník plesu v Paláci v krásnom prostredí malebného Sliaču.

vstupné: 30 eur

Prešov a okolie

07.02.2020 Fitnes Ples, Kežmarok

Na plese sa predstaví majsterka sveta vo fitness – Dominika Multáňová, IFBB kulturista Erik Malatin alebo Fearless crew tanečná skupina. Pre hostí je pripravená bohatá tombola s hlavnou cenou horský bicykel a kvalitné chutné jedlá.

Vstupné: 40 eur