Náš príbeh

Náš tím pred otvorením womanhood.sk (1.5.2019) precestoval svet a India nám obzvlásť učarovala. Zapáčila sa nám najmä kvôli ľudom. Našli sme si tu dobrých priateľov, ktorí nás navštívili i na Slovensku. Indiu sme od roku 2015 navštívili päťkrát. 

Naši kamaráti nás predstavili svojim rodinám a dokonca sme mali tú česť zúčastniť sa i indických festivalov ako Diwali (festival svetiel) či Holi (festival, pri kotorm ani nitka na vašom oblečení neostane nezafarbená):-). 

Práve počas indických festivalov sme spoznali veľa lokálnych ľudí, ktorí boli veľmi pohostinní a napriek tomu, že nemali veľa, cítili sme sa v ich príbytkoch úprimne vítaní. Dozvedeli sme sa, že množstvo z nich sa živí povolaním krajčíra, krajčírky, no majú ťažké časy, nakoľko v Indii je trh ich produktov presýtený. 

To nás prekvapilo a zároveň v tomto momente skrsla nová myšlienka. Krásne farby a ľahký materiál by sa mohli páčiť aj u nás.  Spojili sme našu vášeň pre zákaznícky servis s láskou k Indii, a na svete bol womanhood.sk :-) 

© 2019 by TB